درباره ما

شرکت فن آذرخش به عنوان یک شرکت تولیدی و بازرگانی در سال 1365 تاسیس و با تولید و طراحی سیستم های شنوایی و دستگاه های ارزیابی شنوایی در سطح گسترده در حوزه شنوایی شناسی فعالیت خود را آغاز نمود.شرکت فن آذرخش با تولید اولین سمعک داخل گوشی در خاورمیانه به سرعت مشهور شد و پس از آن با تولید و توزیع سمعک های فراهوشمند و با امکانات ویژه برای اولین بار در ایران توانست گامی در جهت بهبود کیفیت محصولات در این حوزه بردارد.

  هم اکنون فن آذرخش با سابقه بیش از 35 سال، محصولات متنوع را به صورت انحصاری با برندهای معتبر نظیر زیمنس ارائه می دهد.شرکت فن آذرخش به همه مشتریان اطمینان می دهد با حضور پرسنل متخصص، آموزش دیده، با تجربه و همچنین بهره مندی از لابراتواری مجهز کلیه محصولات و خدمات را با کیفیتی جهانی ارائه دهد.

deaf

چشم انداز و ارزش ها شرکت فن آذرخش:

چشم انداز شرکت ما کاهش مشکل شنوایی در ایران است و اینکه همه مردم به یک اندازه از لذت شنیدن استفاده کنند . کمک به شنوایی مردم با ارائه فن آوری های نوین. ماموریت شرکت این است که با کمک فناوری های نوین و تیمی از متخصصین کمک به شنوایی مردم بدون محدودیت نماید .ارزش ها اقدامات ما را پیش می برند .ما هر روز با کار و نوآوری مداوم و مشارکت مشترک به عنوان یک تیم و رویکرد مسئولانه ما نسبت به همه کارهایی که انجام می دهیم لذت بهتر شنیدن ، گوش دادن به موسیقی ، ارتباط بدون دردسر با دوستان و عزیزان ، لذت بردن از زندگی با تمام صداهای متنوع را برای میلیون ها نفر به ارمغان می آوریم. ارزش های اصلی مشترک ما نشان دهنده فرهنگ شرکتی است که ما را به عنوان یک شرکت در تمام برندها و مناطق تعریف و متحد می کند.

hearing-aid

مسئولیت سازمانی شرکت فن آذرخش :

این همیشه وظیفه ما بوده که تاثیر مثبتی بر مصرف کنندگان خود داشته باشیم. ما به طور مداوم نوآوری می کنیم تا بهترین راه حل ها را برای مشتریان خود ارائه دهیم. شرکت فن آذرخش به صورت مداوم خدمات برای مشتریان و کودکان کم شنوا در مناطق کم درآمد و نیازمند به محصولات شنوایی ارائه می دهد.

تعداد افراد در سیاره ما رو به افزایش است، اگر چه انتظار می رود کشورهای با درآمد پایین و متوسط بیشترین رشد را داشته باشند ولی کشورهایی با درآمد بالا که دارای جمعیت پایدار هستند نیز با رشد روز افزون شهروندان مسن روبرو هستند که دچار کم شنوایی هستند و مسئولیت بزرگ شرکت ما خدمت رسانی می باشد .

فعالیت شرکت فن آذرخش:

تیم متخصص شرکت ما در طیف گسترده ای، خدمات شخصی سازی شده متناسب با نیازهای افراد ارائه می دهد. هم چنین فعالیت شرکت فن آذرخش در زمینه واردات سمعک، قطعات و باتری سمعک و تولید قالب و سمعک داخل گوشی و تعمیرات سمعک، فروش و آموزش محصولات شنوایی و … می باشد که به صورت انحصاری با برندهای DETAX- REXTON – SIEMENS- SIGNIA- A&M – AMPLIVOX – HOMOTH – EGGER – RAYOVAC- PURETONE -GRACE MEDICAL خدمات فوق را به مشتریان ارائه می دهد.

استراتژی شرکت:

استراتژی شرکت فن آذرخش:

استراتژی شرکت فن آذرخش بر اساس نقاط قوتی است که طی سال های متمادی ایجاد کرده ایم. نوآوری پیشرو در بازارها ما را از طریق تجربه صوتی واضح و روشن ، در صف اول عملکرد شنیداری قرار می دهد. شرکت فن آذرخش همچنان تلاش می کند فروش و بازاریابی خود را در جهت نیازهای مختلف کانال های توزیع بهینه کند و حضور قدرتمندی در بازارهای توسعه یافته داشته باشد.