معرفی برند Reyovac:

قدرت بخشیدن به لحظات شاد از سال ۱۹۰۶

پس از گذشت بیش از ۱۱۰ سال از تولید باتری در Wisconsin، ما بیش از چند دلیل برای علاقه مندی به آنچه با مردم بدست آوردیم، داریم.

بیاید سفری به آرشیو محصولات، مکان ها و انسان هایی که Rayovac تحت تاثیر قرار داده داشته باشیم.

 

مصاحبه ای با تاریخ امریکا

۱۹۱۷: امریکا به آلمان اعلام جنگ کرد و کمپانی باتری فرانسوی هزاران سفارش نظامی برای باتری سایز ۶ و باتری چراغ قوه برای کمک به تلاش های جنگی دریافت کرد.

۱۹۲۰: اینجا KDKA East Pittsburgh است. این کلمات تاریخی جرقه انقلاب رادیویی را می زند و نشانه آغاز یکی از شگفت انگیزترین پیشرفت های فناوری در تاریخ آمریکا است.

 • تا سال ۱۹۲۳ نزدیک به ۶۰۰ ایستگاه برای تغذیه تقاضای کشور به روی آنتن رفتند.
 • رادیو به معنای باتری است و فروش فرانسوی یک شبه به هزاران در روز می رسد.
 • نزدیک به ۱۰۰ تازه وارد کارگاه هایی در انبارها، گاراژها، و زیرزمین ها برپا کردند تا به این صنعت کمک کنند.

۱۹۲۷: Charles Lindbergh در ۲۰ می ۱۹۲۷ در ” Spirit of St. Louis ” در دو طرف اقیانوس اطلس، دو چراغ قوه Ray-O-Lite را به عنوان بخشی از تجهیزات اضطراری خود حمل می کرد.

۱۹۴۱-۴۵: Pearl Harbor مشارکت ایالات متحده را در جنگ جهانی دوم برانگیخت و باتری های ضد نشت RAYOVAC مورد نیاز میلیون ها نفر را برای تأمین برق تلفن ها، آشکارسازهای معدن، ارتباطات رادیویی، چراغ قوه و دیگر وسایل مورد نیاز می باشد.

RAYOVAC هفت تأسیسات جدید تولید احداث می کند.

نزدیک به ۱۴۰۰۰ کارمند جدید، که بسیاری از آنها زنان و مردان مسن هستند، بکار می گیرد.

نزدیک به ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ باتری برای ارتش آمریکا تامین می  کند.

هشت جایزه برای مشارکت عمده در پیروزی در جنگ دریافت می کند.

 

۱۹۴۲: Don Tyrell یک طبقه بدون استفاده کارخانه Rayovac را به یک کارخانه موقت برای تولید اسلحه اتومات B.A.R تبدیل می کند که همزمان با جنگ یک شرکت بزرگ تولیدی متفاوت را ایجاد می سازد.

کارخانه کلینتون RAYOVAC نزدیک به ۱۲ میلیون اسلحه، بازوکا و قطعات نارنجک برای ارتش به همراه مقدار زیادی چراغ قوه تولید کرد.

 

۱۹۴۴: گرما و رطوبت گرمسیری باعث خرابی سلولهای معمولی ضد نشت RAYOVAC می شود. شرکای فرانسوی با مخترع رادیو Dr. Samuel Ruben برای تسریع در تولید سلولهای دکمه ای که به تازگی توسعه یافته است، برای حمایت از نیروهای اقیانوس آرام شروع به کار می کنند.

تامین نیروی کار کارخانه Madison برای تولید باتری های دکمه ای به چنان زحمتی تبدیل می شود که RAYOVAC به کارگران برای انجام کارهای ساده روزانه حقوق می دهد. معمولا آموزش این کارگران همان روزی که بابتش حقوق می گرفتند، انجام میشد.

 

۱۹۶۵: رسانه های ایالت متحده امریکا “Doc” Swenson کارگر تولید RAYOVAC را بعنوان مسن ترین کارگر در سن ۱۰۰ سالگی معرفی می کنند.

 • رئیس جمهور Lyndon Johnson و رئیس جمهور سابق Dwight Eisenhower هر دو پیام های تبریک تلگرافی ارسال می کنند.
 • ده سال قبل ، Doc در سن ۹۰ سالگی ، یک شورولت جدید از طرف رئیس جمهور و جنرال موتورز Don Tyrell هدیه می گیرد و به قولی که تقریباً ۱۰ سال قبل داده بود، عمل می کند.

 

۱۹۹۲: یک باتری طراحی خاص شده RAYOVAC برای سفر فضایی در Space Shuttle Endeavor برای اولین در سفر فضایی مورد اسفاده قرار می گیرد.

RAYOVAC همچنان به تامین باتری های تخصصی ادامه می دهد.

 

۱۹۹۲: RAYOVAC یک دهه رابطه طولانی با Arnold Palmer را برای حضور در تبلیغات متعدد برای تبلیغ باتری های سمعک آغاز می کند.

 

۱۹۹۵: RAYOVAC با Michael Jordan برای عرضه فناوری جدید باتری Renewal به بازارهای عمومی و بعدا در بازار RAYOVAC Maximal Alkaline، در میان سایر محصولات، قرارداد می بندد.

 

مخترعین  و چشم اندازها

۱۹۱۴: شرکت باتری فرانسوی چراغ چشمک زن (فلاشر) فرانسوی را به بازار معرفی می کند.

 • چراغ قوه ها در آن زمان بسیار جدید هستند و اغلب آنها را “شمع برقی” می نامند.
 • فناوری باتری آنقدر ضعیف است که مصرف کنندگان آنها را روشن و خاموش می کنند تا در مدت زمان بیشنر کار کنند. نام محصول ” RAYOVAC” را نشان می دهد.

 

۱۹۳۳: Arthur Wengel از RAYOVAC اولین رادیوی قابل حمل را با وفاداری بالا ثبت کرد.

 • شکل چمدانی رادیو قابل حمل که با توجه به استانداردهای امروز دست و پا گیر بود، جمعیت زیادی را به خود هنگامی که مخترعش آن را در خیابان New York فیلادلفیا حمل می کرد، جلب کرد.

 

۱۹۳۷: Arthur Wengel از RAYOVAC اولین سمعک های لوله خلع را ثبت کرد.

 • Wengel همچنین پیشگام روشهای علمی برای آزمایش شنوایی است و این مفهوم را که سمعک باید برای هر فرد به طور مجزا تنظیم شود را پایه گذاری کرد.
 • Wengel این ثبت اختراع را به بازار بعنوان یک محرک سرمایه گذاری در این صنعت نوپا ارائه کرد.

 

۱۹۳۹: RAYOVAC تنها ۳ ماه قبل از حمله لژیون های هیتلر به لهستان، اولین باتری سلولی خشک ضد آب “Sealed in Steel” را معرفی می کند.

 • فولاد صنعتی ثبت شده می تواند نشتی را کاهش دهد و عمر طولانی تری برای باتری تامین کند.

 

۱۹۴۹: RAYOVAC چراغ قوه فولادی Sportsman را معرفی می کند.

 • پوسته کرومی با روکش سه گانه و نمای بیرونی شیک آن را که کاملا برای مسافران، شکارچیان و ماهیگیران طراحی شده است، مورد علاقه جهانی قرار می دهد.

 

۱۹۵۰: یک میلیاردمین باتری ضد نشت RAYOVAC از خط مونتاژ خارج می شود.

 • RAYOVAC این مراسم را که در آن فرماندار Wisconsin، Oscar Rennebohm در میان دیگر حضار حضور داشت، جشن می گیرد.
 • امروزه RAYOVAC میلیاردها باتری در سطح جهانی تولید می کند.

 

۱۹۷۲: RAYOVAC اولین شرکت آمریکایی است که تمام باتری های کلرید روی سنگین را با دو برابر عمر باتری های کربن روی موجود در بازار، معرفی کرده است.

 

۱۹۹۳:  RAYOVAC باتری Renewal را به بازار معرفی می کند، یک باتری قلیایی قابل استفاده مجدد با طول عمر طولانی.

 

۲۰۰۲: RAYOVAC باتری اروپایی VARTA را خریداری می کند.

 

۲۰۰۸: RAYOVAC باتری سمعک Mercury Free خود را در تعهد خود به محیط زیست به بازار عرضه می کند.

 

۲۰۱۱: RAYOVAC سری چراغ قوه های تقریبا فنا ناپذیر را راه اندازی می کند، با دوام ترین خط چراغ های تاریخ ما.

 

۲۰۱۵: RAYOVAC باتری های Fusion Advanced Alkaline با بیشترین عمر باتری عصر ما را به بازار عرضه می کند.

 

متولد و بزرگ شدن در Heartland

 

۱۹۰۶: سلولهای اصلی ۶ اینچی RAYOVAC در یک اتاق زیر شیروانی در شیکاگو توسط فردی به نام Alfred Landau تولید می شود.

 • بیشتر برای استفاده از تلفن استفاده می شود، باتری ها با قیمت پایین به تجارت خرده فروشی فروخته می شوند.
 • بعد از اینکه James Ramsay جوان به این تجارت علاقه نشان می دهد، عملیات تولید در همان سال به Madison, WI منتقل می شود و تحت نام “شرکت باتری فرانسوی” تأسیس می شود.

 

۱۹۱۵: آتش سوزی فاجعه بار در بخش چراغ قوه شروع به تخریب کارخانه Madison می کند.

 • Ramsay یک تولید موقت ایجاد کرد و RAYOVAC طی دو هفته به تولید محدود رسید.
 • فرانسوی نزدیک به هفتاد هزار دلار در ساختمان جدید در خیابان Madison’s Winnebago سرمایه گذاری می کند.

 

۱۹۱۸: بنیانگذار و سپس مدیرعامل Ramsay، اولین صندوق سرمایه گذاری مدیسون در صلیب سرخ را انجام می دهد، در حالی که در هیئت مدیره مدرسه نیز خدمت می کند.

 

۱۹۲۴: اصرار یکی از اعضای هیت مدیره و سفر به کارخانه Eastman Kodak در Rochester, NY منجر به تجهیز RAYOVAC به اولین خط نقاله اتومات می شود.

 • RAYOVAC تقریباً هفتاد و پنج هزار دلار برای خرید سیستم به روز هزینه می کند که قطعات به طور پیوسته از مقابل اپراتورها عبور می کنند.

 

۱۹۳۴: در اوج تولید باتری جنگ جهانی دوم، RAYOVAC بزرگترین کارخانه تولید باتری در جهان را در Milwaukee تأسیس می کند، مجتمع باتری سیگنال.

 • RAYOVAC برای بدست آوردن جاذبه در نیروی کار رو به زوال Milwaukee، Walter Pidgeon بازیگر را استخدام می کند تا تیتر یک نمایش غول پیکر “Calling Milwaukee” در سالن Milwaukee را بر نیاز ارتش به باتری با تأکید به نمایش گذارد.
 • این نمایش گسترده که بیش از ۱۰ هزار مشتری را به خود جلب می کند و به جذب نزدیک به ۵ هزار کارمند کمک می کند.
 • کارخانه سیگنال به سهمیه تولید روزانه دو میلیون سلول خود در اوایل سال ۱۹۴۴ دست می یابد، آنها با کیک ۱۲۰۰ پوندی به شکل باتری جشن می گیرند.

 

۱۹۵۶: RAYOVAC پنجاهمین سالروز تولد خود را با فهرست گذاری ۷۰۰،۰۰۰ سهم معمولی با قیمت افتتاحیه ۱۶.۵۰ دلار در NYSE جشن می گیرد.

 

۱۹۶۳: کارخانه باتری سمعک RAYOVAC در Portage, WI افتتاح می شود.

 

۱۹۷۰: RAYOVAC کارخانه Fennimore  را در Wl باز می کند.

 • امروزه کارخانه ما در فنیمور سالانه حدود یک میلیارد باتری در ایالات متحده تولید می کند و نزدیک به ۳۰۰ نفر در آن کار می کنند.
 • در سال ۲۰۰۸ ، فنیمور در نمایش نشنال جئوگرافیک ” Factory Floor with Marshall Brain ” حضور داشت.
  •  

چرا RAYOVAC؟

ما بیش از ۱۱۰ سال را صرف فکر کردن در مورد باتری ها کرده ایم تا شما کمتر در مورد آنها فکر کنید. به همین دلیل است که هنگام خرید RAYOVAC ، باتری دریافت می کنید که از سه وعده اصلی ما پشتیبانی می کند:

 

یک محصول قدرتمند

عملکرد قدرتمند مهندسی چیزی است که ما مشتاق آن هستیم.

۱۱۰ سال تجربه کامل سازی باتری و دو آزمایش قابلیت اطمینان طبقه تولید، هر سیلندر قدرتمندی را که می فروشیم، تضمین می کند، این بدون ذکر هفت پروتکل صلاحیت دقیق است.

 

قیمت منصفانه

ما میدانیم که ۴۰%+ از نسل والدین هستند. ما همچنین می دانیم هزینه های کودکان زیاد و گران است. برای همین RAYOVAC باتری Alkaline با عملکرد قوی را با قیمت منصفانه به دست شما می رساند.

سبد خرید شما پر از غذا، اسباب بازی و سایر مواردی است که خانواده شما را سرپا نگه می دارد، حداقل کاری که ما می توانیم انجام دهیم این است که باتری های با دوام RAYOVAC تنها کمی کیف پول شما را سبک تر کنند.

 

یک تعهد آمریکایی

با امکانات و دفاتر تولیدی در سراسر آمریکا، مفتخریم که بیش از ۸۵۰ شغل آمریکایی را از طریق تولید باتری های RAYOVAC ارائه می دهیم.

وقتی محصولات ساخت آمریکا را بدون اینکه با دیدن برچسب شوکه شوید، پیدا می کنید، این چیزی است که پرچم شما را به اهتزاز در می آورید و در مورد آن به دوستان خود اطلاع می دهید.

 

باتری سمعک RAYOVAC