کار در فن آذرخش

مشاغل درخواستی :

شرکت فن آذرخش: پیشرو در تولید و ارائه محصولات شنواییشرکت فن آذرخش، واقع در تهران، اولین تولید کننده سمعک داخل گوشی و ارائه کننده محصولات سمعک، باتری سمعک و دستگاه‌های ارزیابی شنوایی است. فن آذرخش از طریق برندهای قابل عرضه خودDETAX-AUDIO SERVICE- REXTON – SIEMENS- SIGNIA- A&M – AMPLIVOX – HOMOTH – EGGER – RAYOVAC- PURETONE -GRACE MEDICA- PARSTEK، سبد جامع و وسیعی از محصولات حوزه تشخیصی، توانبخشی و حفاظتی شنوایی را ارائه می‌دهد. جای خالی خود را جستجو کنید و بخشی از خانواده با انگیزه و واجد شرایط ما شوید و سهم قابل توجهی در دنیایی داشته باشید که همه از شنیدن آن لذت ببرند و زندگی بدون محدودیت را تجربه کنند.

فرآیند استخدام

  1. در صورت تمایل برای استخدام در فن آذرخش، اطلاعات مورد نیاز را در فرم متقاضی وارد کنید و اسناد کامل خود (مدارک تحصیلی، مدارک شناسایی، رزومه کاری و …) را بارگذاری نمایید.
  2. پس از دریافت اطلاعات شما و بررسی، با شما تماس خواهیم گرفت و به اولین مصاحبه دعوت خواهید شد.
  3. گفتگوی اولیه با مدیر یا سرپرست مربوطه صورت می‌گیرد و تمرکز بر روی تجربه و مدارک شماست. همچنین، ما اطلاعاتی در مورد موقعیت و شرکت فن آذرخش و شرایط استخدام به شما ارائه می‌دهیم.
  4. در مصاحبه دوم، جزئیات دقیق‌تر بررسی خواهد شد و شما مصاحبه با واحد منابع انسانی را خواهید داشت.
  5. پس از جلسه دوم، تصمیم‌گیری نهایی (توافق یا انصراف متقابل) صورت می‌گیرد. اگر هر دو طرف توافق کرده باشند، مراحل قرارداد و آموزش شما را فراهم می‌کنیم و از شما در خانواده فن آذرخش استقبال می‌کنیم.
فرهنگ سازمانی

 در شرکت فن آذرخش، کار شما به تغییر زندگی مردم کمک می‌کند. ما فقط یک شرکت تولید کننده یا وارد کننده نیستیم بلکه تیمی هستیم که تلاش می‌کنیم همه لذت صدا را تجربه کنند و بدون محدودیت امور زندگی خود را پیش ببرند. کارکنان متعهد ما و همچنین همکاران شنوایی‌شناس ما در سراسر کشور می‌دانند که به چیزی بزرگ‌تر از خودشان کمک می‌کنند. آنها حس ایجاد می‌کنند.هر کاری که ما در فن آذرخش انجام می‌دهیم مربوط به تجربه شنیدن برای هزاران انسان است. در اینجا شما هر نقشی داشته باشید، از شنوایی‌شناسی و کنترل کیفی گرفته تا فروش و تولید، هدف مشترک است و آن لذت شنیدن است. اگر شما هم مایل هستید حسی ایجاد کنید، به تیم ما بپیوندید.ارزش‌های اصلی مشترک ما بیانگر فرهنگ سازمانی است که ما را به عنوان یک شرکت در همه نشان‌های تجاری و مناطق تعریف و متحد می‌کند.

پیشرفت شغلی

ما می‌خواهیم در فن آذرخش، همکاران بتوانند حرفه‌ای را بدون محدودیت دنبال کنند. هدف ما ایجاد و پرورش بهترین تیم است. در فن آذرخش، شما مسیر شغلی خود را دنبال می‌کنید و می‌توانید آینده خود را با شناخت مهارت‌ها و زمینه مورد علاقه خود طراحی کنید. ما به شما امکان حرکت می‌دهیم تا بتوانید یک حرفه را بدون محدودیت تجربه کنید و یک پیشرفت شغلی چشمگیر داشته باشید.

نوآوری و خلاقیت

خلاقیت یکی از اهداف ماست. ما به دنبال نوآوری و خلاقیت هستیم. فن آذرخش تلاش می‌کند هیچ یک از کارکنان احساس نکند در جایگاه مناسبی نیست. تمرکز ما ایجاد یک محیط کار آرام و فراگیر است که پرسنل در آن احساس تعلق کنند.

حقوق و مزایا

حقوق و مزایاما معتقدیم در فن آذرخش همه باید دست به دست هم بدهیم که از کار و از بودن در آنجا لذت ببریم. ما در فن آذرخش تلاش می‌کنیم تعادل خوبی بین زندگی کاری و زندگی شخصی برای کارکنان ایجاد کنیم. گروه فن آذرخش از طریق پشتیبانی‌های مالی، تقسیم دقیق شغل‌ها و طبقه‌بندی مشاغل، فراهم کردن محیطی دوستانه و امنیت شغلی تلاش کرده است تا همکاران از کار در محیطی امن و دوستانه برخوردار شوند.ما تلاش‌های کارکنان خود را می‌بینیم و با در نظر گرفتن طرح‌های تشویقی و انگیزشی، پاداش و مزایا و حقوقی در خور تلاش پرسنل، سعی در جبران آن می‌نماییم. در فن آذرخش، سلامت روحی و جسمی افراد که شامل برنامه‌های تفریحی، معاینات پزشکی منظم و آزمایشات دوره‌ای است، کاملاً لحاظ می‌شود.

فرصت های شغلی