معرفی برند سمعک Rexton:

به Rexton تکیه کنید.

ارائه فناوری شنوایی اثبات شده به مطمئن ترین روش ماموریت برند سمعک رکستون است.

دنیای سختی است و این دنیا سختتر هم می شود وقتی شنوایی شما شروع به کاهش می کند. در سمعک رکستون، ما اجازه نمی دهیم که کم شنوایی شما را عقب نگه دارد. شنوایی خوب بسیار مهم است: از اتمام کار، تا رسیدن سالم به خانه و حضور افرادی که روی شما حساب می کنند. ما می دانیم چه چیزی در خطر است.

از سال 1955 ، ما سخت تلاش می کنیم تا فناوری شنوایی اثبات شده را به مطمئن ترین روش ارائه دهیم. ما درک می کنیم که قابلیت اطمینان در زندگی واقعی به چه معناست و محصولاتی کاربردی و با کاربری آسان می سازیم که می توانید روی آنها حساب کنید.

سمعک های ما طوری ساخته شده اند که در هر مکانی که کار و بازی می کنید قابل استفاده هستند. آنها به گونه ای هستند که هرگز شما را ناامید نمی کنند. آنها برای عملکرد در همه شرایط و با استفاده از فناوری شنوایی اثبات شده که با بالاترین استانداردها آزمایش شده است، ساخته شده اند بنابراین هر اتفاقی که در زندگی برای شما رخ دهد، می توانید به رکستون اعتماد کنید.

اثبات شده

زندگی طاقت فرسای افراد سخت کوش الهام بخش و راهنمای ماست. هدف ما این است که شما را با سمعک هایی که به اندازه شما قابل اعتماد هستند مجهز کنیم با استفاده از تکنولوژی که ثابت شده کار را هر روزه انجام می دهد.

بادوام

Rexton سمعک هایی می سازد که ماندگار باشند. آنها طوری طراحی شده اند که نیاز های شما را در همه شرایط پاسخ دهند، در همه شرایط کار کنند و هرگز شما را ناامید نکنند. سمعک های رکستون با توجه به زندگی شما ساخته می شوند و هر آنچه که ممکن است برای شما ایجاد کند.

کاربردی

برای اینکه سمعک ها واقعا قابل اعتماد باشند، استفاده از آنها باید آسان باشد.  سمعک های Rexton به همان اندازه که بادوام هستند کاربردی نیز هستند. سمعک های Rexton طوری طراحی شده اند که مانع فعالیت های شما نشوند یا اینکه باعث شوند کم شنوایی باعث کندی شما در زندگی شود.

قابل اتکا

ما در کنار افرادی هستیم که روی ما حساب می کنند و هر کاری لازم است برای این کار انجام می دهیم. ما پشت سمعک های خود ایستاده ایم و مفتخریم که از سال 1955 این کار را انجام داده ایم.

سمعک های Rexton BiCore با استفاده از اجزای قدرتمند ساخته شده اند و به طور گسترده آزمایش شده اند تا اطمینان حاصل شود که می توانند در برابر رخدادهای زندگی مقاومت کنند. سمعک های رکستون به اندازه کافی با دوام هستند تا در برابر چالش های روزمره و محیط های سخت مقاومت کنند.

MyCore Stellar RIC 8C

سمعک هوشمند و قابل شارژ لیتیوم یون که 24 ساعت و بیشتر از آن کار می کند. Stellar RIC 8C دارای پخش مستقیم صدا با اتصال به دستگاه های دارای بلوتوث و “My Voice” برای افزایش صدای شما می باشد.

MyCore Stellar M 8C

دستگاه مجهز و کاملا برجسته BTE دارای فناوری لیتیوم یون و شارژ القایی.

My Voice

صدای من، صدای فرد کاربر را تشخیص می دهد و آن را متفاوت از سایر صداها پردازش می کند.

MyCore Emerald XS 8C RIC

راه حل راحت برای کم شنوایی شدید تا عمیق با پخش مستقیم.

این سمعک کوچک و زیبا با سطح بالایی از فناوری، اختیار کامل را ارائه می دهد.

MyCore Emerald S 8C RIC

ترکیبی کامل از اندازه کوچک و عملکرد عالی.

این دستگاه کوچک دارای جریان مستقیم به iPhone از طریق Bluetooth و پخش آسانتر در اکثر تلفن های دارای قابلیت Bluetooth از طریق Smart Mic است. Emerald S 8C کوچک و در عین حال کاملا برجسته است. انواع لوازم جانبی آن کنترل و قابلیت استفاده کامل را ارائه می دهد.

MyCore Emerald M 8C RIC

Emerald M 8C، مخفیانه اما قدرتمند، با عمر باتری بسیار طولانی تر. با حداکثر افزایش 75 دسی بل، Emerald M 8C برای کم شنوایی شدید مناسب است. باتری سایز 13 مدت زمان طولانی کار را بدون تعویض باتری تضمین می کند.

T-coil اختیاری، پخش صوتی و لوازم جانبی مفید، انعطاف پذیری نهایی را برای کاربر فراهم می کند. برنامه Rexton App امکان کنترل مخفیانه را فراهم می کند.

MyCore Mosaic M 8C BTE

سمعک پشت گوشی قابل اعتماد برای هر گوش

سمعک پشت گوشیMosaic  یک دستگاه بسیار مخفیانه است که کنترل عالی و کاربری آسان را با هر دو برنامه Rexton App و کنترل از راه دور Smart Key ارائه می دهد.

MyCore Mosaic P 8C BTE

راه حلی مطمئن برای کم شنوایی شدید تا عمیق.

Mosaic P ویژگی های پخش مستقیم و MyCore را برای افرادی که حتی کم شنوایی شدید دارند به ارمغان می آورد.  به راحتی تنظیم می شود ولی مخفیانه باقی می ماند.

MyCore inoX CIC 8C

ترکیبی از راحتی و زیبایی برای جای گرفتن نامرئی در داخل گوش.

inoX 8C یک سمعک مناسب برای گوش است که از مخفیانه بودن و فناوری MyCore استفاده می کند.

MyCore Sterling 8C CIC/IIC

مخفیانه ترین سمعک را با تکنولوژی MyCore در اختیار دارید.

 

 

کالاهای شنوایی