مشاغل درخواستی :

شرکت فن آذرخش واقع در  تهران ، اولین تولید کننده سمعک داخل گوشی ارائه کننده محصولات سمعک ، باتری سمعک و دستگاه های ارزیابی شنوایی است . فن آذرخش از طریق برندهای قابل عرضه خود زیمنس، سیگنیا، رکستون، ریواک یکی از جامع ترین محصولات را در شنوایی ارائه می دهد. جای خالی خود را جستو کنید و بخشی از خانواده با انگیزه و واجد شرایط ما شوید و سهم قابل توجهی در دنیایی داشته باشید که همه از شنیدن آن لذت ببرند و زندگی بدون محدودیت را تجربه کنند.

 

فرایند استخدام

  1. در صورت تمایل برای استخدام در فن آذرخش اطلاعات مورد نیاز را در فرم متقاضی وارد کنید و اسناد کامل خود (مدارک تحصیلی ، مدارک شناسایی ، رزومه کاری و … ) بارگذاری نمایید .
  2. پس از دریافت اطلاعات شما و بررسی ما با شما تماس خواهیم گرفت و به اولین مصاحبه دعوت خواهید شد .
  3. گفتگوی اولیه با مدیر یا سرپرست مربوطه صورت می گیرد و تمرکز بر روی تجربه و مدارک شماست و همچنین ما می توانیم اطلاعاتی در مورد موقعیت و شرکت فن آذرخش و شرایط استخدام به شما ارائه دهیم .
  4. در مصاحبه دوم جزئیات دقیق تر بررسی خواهد شد و شما مصاحبه با افراد یا اعضا برتری را خواهید داشت .
  5. پس از جلسه دوم تصمیم گیری نهایی ( توافق یا انصراف متقابل) صورت می گیرد . اگر هر دو طرف توافق کرده باشند ما مراحل قرارداد و آموزش شما را فراهم می کنیم و از شما در خانواده فن آذرخش استقبال می کنیم .

فرهنگ سازمانی

در شرکت فن آذرخش کار شما به تغییر زندگی مردم کمک می کند . ما فقط یک شرکت تولید کننده یا وارد کننده نیستیم بلکه تیمی هستیم که تلاش می کنیم که همه لذت صدا را تجربه کنند و بدون محدودیت امور زندگی خود را پیش ببرند ، کارمندان متعهد ما و همچنین همکاران ادئولوژیست ما در سراسر کشور می دانند که آنها به چیز بزرگتری از خودشان کمک می کنند آنها ایجاد حس می کنند .

هر کاری که ما در فن آذرخش انجام می دهیم مربوط به تجربه شنیدن برای هزاران انسان است در اینجا شما هر نقشی داشته باشید از شنوایی شناسی و کنترل کیفی گرفته تا فروش و تولید هدف مشترک است و آن لذت شنیدن است . اگر شما هم مایل هستید حسی ایجاد کنید به تیم ما بپیوندید .

ارزش های اصلی مشترک ما بیانگر فرهنگ سازمانی است که ما را به عنوان یک شرکت در همه مارک ها و مناطق تعریف و متحد می کند .

پیشرفت شغلی

ما می خواهیم در فن آذرخش همکاران بتوانند حرفه ای را بدون محدودیت دنبال کنند هدف ما ایجاد و پرورش بهترین تیم است .

در فن آذرخش شما مسیر شغلی خود را دنبال می کنید و می توانید آینده خود را با شناخت مهارت ها و زمینه مورد علاقه خود طراحی کنید . ما به شما امکان حرکت می دهیم تا بتوانید حرفه ای را بدون محدودیت تجربه کنید و یک پیشرفت شغلی چشم گیر داشته باشید .

نوآوری و خلاقیت

خلاقیت یکی از اهداف ماست ، ما به دنبال نوآوری و خلاقیت هستیم فن آذرخش تلاش می کند هیچ کارمندی احساس نکند در جایگاه مناسبی نیست تمرکز ما ایجاد یک محیط کار آرام و فراگیر است که پرسنل در آن احساس تعلق کنند .

حقوق و مزایا

ما معتقدیم در فن آذرخش همه باید دست به دست هم بدهیم که از کار و از انجا بودن لذت ببریم ما در فن آذرخش تلاش می کنیم تعادل خوبی بین زندگی کاری و زندگی شخصی برای کارمندان ایجاد کنیم ، گروه فن آذرخش از طریق پشتیبانی های مالی ، تقسیم دقیق شغل ها و طبقه بندی مشاغل ،فراهم کردن محیطی دوستانه و امنیت شغلی تلاش کرده است تا همکاران از کار در محیطی امن و دوستانه برخوردار شوند .

ما تلاش های کارمندان خود را می بینیم و با در نظر گرفتن طرح های تشویقی و انگیزشی ، پاداش و مزایا و حقوقی در خور تلاش پرسنل سعی در جبران آن می نماییم .

در فن آذرخش سلامت روحی و جسمی افراد کاملا لحاظ می شود برنامه های تفریحی ، معاینات پزشکی منظم و آزمایشات دوره ای

فرصت های شغلی

در حال حاضر هیچ فرصت شغلی موجود نمی باشد
جنسیت
محل سکونت