معرفی برند Detax:

1919: بنیانگذار شرکت Paul Regner، متولد Trier در Mosel، در خانواده یک کارمند دولتی بزرگ شد. مدرسه آمادگی صلاحیت ورود به دانشگاه را به امید اینکه داروساز شود ترک کرد.

1954: کسب و کار داروسازی “Adler ” متعلق به والدین همسرش در Emmerich، North Rhine-Westphalia را بدست گرفت، به جبران خسارت های ناشی از جنگ را پرداخت و گسترش آن را ادامه داد: مغازه شیمیدان ، عکاسی ، مغازه های مواد غذایی سالم و موسسه سمعک. تأسیس DETAX Dental Karl Huber KG ، متخصص در سیلیکون، به عنوان مثال: silaplast ، silasoft ، silone ، sta-seal.

1967: DETAX بخشی از REGNERI Enterprises می شود.

1980: تملک Molloplast KG Köster & Co., Oberursel.

1986: یک نسل جدید.

1993: مراسم راه اندازی کارخانه جدید در Ettlingen.

1996: اولین گواهینامه سیستم تضمین کیفیت مطابق EN ISO 46001 و EN ISO 9001. بخش تجاری جدید: صوت DETAX، مواد برای شنوایی شناسی.

1999: راه اندازی بازار IDS، “tempofit ® -complete-system” محصولات پیشگیرانه ابتکاری به ویژه برای علائم فردی.  DETAX بیش از 600 محصول در سراسر جهان برای دندانپزشکان و آزمایشگاه های دندانپزشکی توزیع می کند. فروش صادراتی تقریباً 45 درصد است.

2004: DETAX تولد 50 سالگی اش را جشن می گیرد، نقطه عطفی در تاریخ شرکت. در ماه سپتامبر ، پس زمینه سایت شرکت به عنوان افسانه ای از 1001 شب تبدیل شد. بیش از 800 مهمان از داخل و خارج از کشور این مراسم را جشن گرفتند.

2005: راه اندازی بازار چاپ مونوپرینت supra در IDS، اولین سیلیکون برای برداشتن ایمپلنت. واحد تجاری صوتی از بینش های بدست آمده از تحقیقات دندانپزشکی سود می برد. با توسعه روکش نانو، پلاستیک های سیلیکونی با موفقیت فرموله شده اند تا برای اولین بار به طور طولانی مدت ضد باکتری باشند.

2006: گسترش و تقویت بیشتر بخش تحقیق و توسعه ، تمرکز بر محصولات پزشکی با درجه تخصص بالا. راه اندازی بازار Smartclean، محلول شستشوی دهان برای استفاده پس از تمیز کردن حرفه ای، حوزه محصول موفق پیشگیری را گسترش می دهد.

2007: DETAX ده محصول جدید در IDS ارائه میدهد! اینها شامل نوآوری هایی در علم مواد مانند smartseal & loc است، یک fissure sealant با ارزش چسبندگی تا کنون دست نیافتنی. یا Detaseal hydroflow – 7 محصول سیستم فعال شده سطح، در آب که شما قطعاً از آن لذت خواهید برد. DETAX یکی از پیشروترین تولید کنندگان مواد مصرفی دندان و اتوپلاستیک در جهان است. سهم صادرات 56 درصد است.

2009: IDS News 2009: سیمان ایمپلنت نیمه نوآورانه و نیمه دائمی implantlink که به طور خاص برای عملیات طولانی مدت موقت رویه ها ساخته شده است، با خواص جدید و ایمنی قابل توجهی بالاتر از سیمان های معمولی. چسبندگی کنترل شده. بدون خطر!

2011: نوآوری های محصول IDS: implantlink semi Forte ، milkbite ، Detaseal  hydroflow ، اسکن ماسک ایمپلنت ، ژل و خمیر easyform LC ، اکو اسکن آبی. تجربیات متخصصان محصولات ما در بیش از 20 پیشخوان نشان داد که چرا محصولات DETAX یکی از بهترین محصولات بازار است.

شرکت DETAX تولید کننده مواد قالبگیری گوش شامل Additional future و cat future و classic future و pink putty و … .

در DETAX دست کشیدن از پیشرفت مداوم به معنای دست کشیدن از خوب بودن است.

ما کیفیت را به عنوان آگاهی از نگرانی های مشتریان خود در نظر می گیریم. به منظور پاسخگویی به نیازهای جدید مشتریان در بازاری که همیشه در حال تغییر است، باید محصولات جدید را با سرعتی سریع به بازار عرضه کرد.

ما حدود یک دهم حجم فروش خود را در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کنیم. همکاری با موسسات مستقل  دانشگاه ها، یک پنل توسعه با استفاده از پزشکان و ایده هایی از تماس های شخصی با مشتری  پایه و اساس توسعه محصول پویا را ایجاد می کند.

فرمول های جدید باید خواسته های مشتری را برآورده سازد. در اینجا همه جنبه های ایمنی محصول اهمیت ویژه ای دارد. تنها پس از دستیابی به ویژگیها و استانداردهای کیفیت دقیق محصول، محصول جدیدی وارد بازار می شود.

درک ما از کیفیت نه تنها به کیفیت محصول بلکه به فرایندهای انجام شده در شرکت ما نیز مربوط می شود. این ها تحت کنترل کیفیت دائمی هستند و به طور مداوم بهبود می یابند.

محصولات مواد و قالب