معرفی برندA&M:

شنیدن بهتر برای همه

نام ما نقش مهمی در توصیف هدف ما به عنوان یک شرکت دارد.

در A&M ما می توانیم با افتخار ریشه خود را به یکی از اولین تولید کنندگان سمعک های برقی در جهان از ابتدای دهه 1900 بازگردانیم. از زمان تأسیس، ما تلاش کرده ایم تا مزایای فناوری شنیداری مورد اعتماد را برای همه افراد مبتلا به کم شنوایی را در دسترس قرار دهیم.

نام ما، که ما آن را به عنوان مخفف عبارت لاتین Auditus Melior، به معنی شنوایی بهتر تفسیر می کنیم، وعده مارک تجاری ما را برای شنوایی بهتر برای همه منعکس می شود و به عنوان یک یادآور همیشگی از هدف ما عمل می کند. استفاده از زبان لاتین به عنوان زبان علم و پزشکی، بر تعهد ما در ارائه سمعک های اثبات شده ای که از نظر شنوایی به متخصصان شنوایی،  بعنوان سمعک هایی کاربردی، با استفاده آسان و مقرون به صرفه برای افرادی که از آنها استفاده می کنند، تأکید دارد.

با افزایش تعداد افرادی که به راه حلی حرفه ای و در عین حال مقرون به صرفه برای چالش شنوایی خود نیاز دارند، ماموریت ما با در دسترس قرار دادن فناوری شنوایی سنجی اثبات شده برای همگان بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد.

مجموعه محصولات ما دارای راه حل های شنوایی برای همه است. یکی را که مناسب شماست پیدا کنید.

اگر شما یا یکی از عزیزانتان تا حدی دچار کم شنوایی هستید ، تنها نیستید. سمعک می تواند به شما کمک کند.

سمعک های A&M

طیف گسترده ای از مدل ها برای همه

 Custom

طیف گسترده ای از مدل های ساخت سفارشی داخل گوشی مخفیانه به مصرف کنندگان امکان استفاده با انعطاف پذیری بی پایان می دهد. سمعک های داخل گوشی سفارشی یک تجربه صدای دلپذیر را با راحتی گوش دادن عالی و قدرت تقویت بالا ارائه می دهند. مدل های XTM P12 و XTM P8 و XTM P6

IF CIC

شکل پوسته سمعک های IF از هندسه کانال شنوایی طبیعی پیروی می کند و تقریبا برای هر گوشی مناسب است. به اندازه سمعک های سفارشی مخفی ولی بدون نگرانی از ساخت سفارشی است. مدل های XTM P12 و XTM P8 و XTM P6 و XTM P4

سمعک IF ITC

سمعک های IF ITC برای کسانی که برای اولین بار از سمعک استفاده می کنند و به دنبال سمعک مخفی و بدون دردسر هستند، ایده آل است. سایزهای مختلف Click Cleeve سمعک را برای هر گوشی مناسب می کند، بنابراین می توان از آنها راحت و ایمن استفاده کرد.  مدل های XTM P6 و XTM P4 و XTM A4

سمعک RIC

سمعک های RIC همه کاره که دارای سیستم کوچک و نامرئی هستند. انواع مختلف Receive به این معنی است که می توان از آن برای طیف گسترده ای از کم شنوایی استفاده کرد. مدل های XTM P12 و XTM P8

سمعک S

سمعک های S سمعک پشت گوشی برای کسانی است که به طور خاص به تشخیص احترام می گذارند.

مدل های XTM P8 و XTM P6 و XTM P4 و XTM A4

سمعک M

سمعک های پشت گوشی M دارای طراحی مدرن همراه با مجموعه ای از گزینه ها برای تنظیم سمعک به صورت سفارشی است. مدل های XTM P12 و XTM P8 و XTM P6

سمعک P

سمعک های P برای کم شنوایی متوسط تا شدید است که دارای rocker switch برای سهولت در استفاده می باشد.

مدل های XTM P12 و XTM P8 و XTM P6 و XTM P4

سمعک XP

سمعک های قدرتمند پشت گوشی XP برای کم شنوایی های شدید ایده آل است. مدل های XTM P12 و XTM P8 و XTM P6 و XTM P4

Accessories and Apps

تنظیم سمعک خود را آسان تر کنید و از راحتی اتصال لذت ببرید.

Accessories

توانایی اتصال را به سمعکتان اضافه کنید و سمعکتان را انعطاف پذیرتر و با استفاده آسان تر داشته باشید.

لوازم جانبی A&M این امکان را به استفاده کنندگان می دهد که بیشترین استفاده را با راحتی اتصال به سمعک داشته باشند.

Smart Connect

باریک، زیبا و ساده برای استفاده.

Smart Connect یکی از لوازم جانبی مناسب برای مشتریان متخصص فناوری است. تماس های تلفنی و موسیقی را می توان از تلفن هوشمند به داخل سمعک منتقل کرد. Smart Connect همچنین می تواند به عنوان یک کنترل از راه دور برای تنظیم میزان صدای سمعک شما استفاده شود. می توانید به راحتی منبع صوتی را تغییر دهید و سمعکتان را با استفاده از Smart Connect App کنترل کنید.

Smart Transmitter

از طریق اتصال Smart Transmitter سمعکتان را به تلویزیون و دیگر وسایل صوتی با کیفیت Dolby Digital متصل کنید.

Smart Key

یک کنترل از راه دور کوچک برای تنظیم مخفیانه سمعکتان بدون استفاده از گوشی هوشمند. Smart Key به طور طراحی شده که به جاکلیدی وصل می شود و به شما امکان بردن در تمامی مکان ها به راحتی و سهولت را می دهد.

Smart Remote

کنترل از راه دور آسان که کنترل ویژگی های سمعک شما را سریع و راحت می کند.

Apps

راحت و مختار در تغییر تنظیمات سمعک خود باشید.

Smart Connect App

دستگاه تلفن همراه خود را به مرکز کنترل Smart Connect تبدیل کنید: برنامه Smart Connect به شما امکان می دهد سمعک خود و نحوه تعامل آنها با همه دستگاه های صوتی مورد علاقه خود را کنترل کنید. تماشای تلویزیون، گوش دادن به موسیقی یا صحبت با تلفن بلوتوث.کنترل از طریق برنامه Smart Connect آسان و محرمانه است.

Smart Remote App

تلفن هوشمند خود را برای کنترل سمعک خود به کنترل از راه دور تبدیل کنید!

 این برنامه با پنهان کردن کنترل از راه دور در دستگاه تلفن همراه شما بدون نیاز به سخت افزار اضافی، اختیار شما را افزایش می دهد. کنترل کامل سمعک های شما به اندازه بررسی پیام متنی ظریف به نظر می رسد.

Connexx Fit2Go

Fit2Go یک برنامه منحصر به فرد و نوآورانه است که به متخصصان شنوایی اجازه می دهد تنظیمات سریع و کاربر پسند و تنظیم سمعک های پشتیبانی شده A&M را تنها با یک دستگاه تلفن همراه هوشمند انجام دهند. برای راه اندازی سمعک نیازی به لپ تاپ یا رایانه شخصی نیست.  این امر به متخصص شنوایی این امکان را می دهد که واقعا در هر کجا در دسترس باشد و راحت تر از قبل به افراد کم شنوا رسیدگی کند.

محصولات سمعک A&M