معرفی برند Puretone :

معرفی برند Puretone

Puretone برنده جایزه پیشرو در بازار محافظت از شنوایی و پشتیبانی مراقبت از گوش

Puretone برای تقریبا نیم قرن، کسب و کار مستقل خانوادگی مرزها را در تحقیق و توسعه محصول جابجا کرده است تا بهترین محصولات شنوایی را برای مشتریان، متخصصان و صنعت ارائه کند.

داستان ما

در سال 1976 Jay Choudhry تصمیم گرفت به تنهایی این کار را انجام دهد و کار خود را در الکترونیک جهانی برای تعمیر سمعک از اتاق خود در خانه رها کرد. او چشم انداز روشنی داشت، برای ایجاد یک کسب و کار مستقل خانوادگی که در خدمت صنعت مراقبت های شنوایی باشد و مراقبت های استثنایی از مشتری ارائه دهد.

به دنیای Puretone خوش آمدید.

تا به امروز، از هر کسی در Puretone بپرسید که مشتریان خود را چگونه می بینند و آنها پاسخ می دهند “یکی از خانواده”. چند دهه بعد و اکنون تحت رهبری Baz پسر Jay، Puretone قویا به راه خود ادامه می دهد. یک کسب و کار برنده جوایز که اکنون یکی از تولیدکنندگان برتر ادیولوژی، محافظت از شنوایی، وزوز گوش و تجهیزات ارتباطی با کیفیت بالا در بریتانیا است. جوایز متعدد این شرکت شامل بهترین ارائه دهنده لوازم جانبی برای چندین سال در جوایز AIHHP است.

علیرغم این رشد، Puretone قاطعانه مستقل، خانوادگی و وفادار به ریشه های خود باقی می ماند. مفتخریم که از متخصصان شنوایی و بیماران به طور یکسان پشتیبانی می کنیم و بهترین خدمات حرفه ای و شخصی را در هر زمان ارائه می دهیم. این تعهد همچنین شامل کمک به مردم از طریق گوش سپردن به آنها در سراسر جهان، از طریق شبکه توزیع کنندگان جهانی سمعک Puretone، و همچنین حمایت از تعدادی خیریه در رسیدن به اهداف خوب است.

جوایز

در سال 2004، بنیانگذار ما، Jay Choudhry ، توسط اعلیحضرت ملکه الیزابت دوم، برای خدمات به صنعت سمعک و مشاغل در Kent ، نشان OBE را دریافت کرد. این شرکت همچنین در طول 40 سال گذشته مفتخر به برنده شدن جوایز بسیاری از جمله صادرکننده Kent سال، شخصیت تجاری Kent سال (Jay Choudhry) و جایزه معتبر ملکه برای دستاوردهای صادراتی شده است. Puretone همچنین در جوایز 2004 به دلیل موفقیت عالی آنها در بازارهای صادراتی مورد تحسین قرار گرفت و برنده کسب و کار صادراتی سال شد.

در سال 2007 پیورتون در جوایز تجاری Medway به عنوان کسب و کار سال انتخاب شد. Puretone همچنین بعنوان بهترین تامین کننده لوازم جانبی در موارد متعدد برای جایزه AIHHP انتخاب شده است.

ارزش های ما

ارزش های ما روح کسب و کار ما را که باعث می شود هر روز به کار ادامه دهیم بیان می کند. ارزش های ما هر روز به ما یادآوری می کند  که با اعمال و تعهدمان به مشتریانمان تعریف می شویم.

عملکرد

تلاش برای برتری در نوآوری، عملکرد و کارایی در محصولات

آکوستیک سمعک

تامین کننده مراقبت ها بهداشتی محیط های کاری

محصولات شنوایی سیگنیا