معرفی برند Grace Medical :

تاریخچه

گریس مدیکال در سال 1995 طبق یک قرارداد ساخت برای تولید titanium ventilation tubes در ممفیس تاسیس شد. چیزی که از یک گاراژ خانوادگی در یک کسب و کار کوچک شروع شد، تبدیل به یک کمپانی پیشرو در  بازار جهانی گوش و حلق و بینی شده است که طیف وسیعی از محصولات را برای درمان اختلالات گوش ، بینی و گلو ارائه می دهد.

دستاوردها

برخی از دستاوردها مهم کمپانی Grace Medical عبارتند از:

1996: گریس مدیکال شروع به تولید و فروش Dense HA و Otosil کاشت گوش میانی کرد. Otosil یک ماده کامپوزیت اختصاصی است که توسط گریس مدیکال تولید شده است.

1997: گریس مدیکال با شرکت EagleVision یک رابطه تجاری برای ساخت پلاک های سیلیکونی برای چشم پزشکی برقرار می کند.

2000: گریس مدیکال پروتز ALTO HA/Titanium را راه اندازی می کند و این فناوری را برای اولین و تنها پروتز گوش میانی قابل تنظیم با تیتانیوم non-crimp ثبت می کند.

2000: این شرکت خط تولید Tympanoplasty tubes خود را معرفی می کند.  Tube های سیلیکونی گریس دارای فرایند قالب سرد اختصاصی هستند که امکان تولید محصولات سیلیکونی کوچک با هندسه قالب بسیار پیچیده، حداقل فلاش و سطح آینه ای را فراهم می آورد.

2002: گریس tube Triune Vent را ثبت می کند ، پیشرفت واقعی در درمان طولانی مدت otitis media، که برای کاهش بروز سوراخ شدن TM پس از برداشتن لوله طراحی شده است.

2003: گریس مدیکال و Eaglevison توسط شرکت هلدینگ Enteroptyx خریداری می شوند.

2004: ثبت اختراع ALTO Adjuster Body کار خود را انجام می دهد. این فناوری به جراح ابزاری برای ساده سازی تنظیم پروتز ALTO و در عین حال کاهش دست زدن ناخواسته به ایمپلنت استریل می دهد.

2006: HA Lite به بازار معرفی میشود، محصولی برای جراحانی که هیدروکسیلاپاتیت را ترجیح می دهند که همان طرح های open head در تیتانیوم را به جراحان ارائه می دهند.

2007: گریس popular nitinol shape memory stapes pistonمحبوب را بهبود می بخشد. Eclipse piston به گونه ای طراحی شده است که اطراف دهانه را در درجه بالاتری ببندد و مسائل مربوط به اندازه گیری مربوط به بلند شدن هنگام بسته شدن را کاهش دهد.

2009: Kraus K-Helix ثبت اختراع شده به بازار عرضه می شود و هنگام بازسازی ossicular chain یک راه حل جایگزین برای تنظیمات سنتی TORP/PORP ارائه می دهد.

2014: گریس مدیکال اولین شرکتی است که استفاده از Nitinol  را از پروتزهای چسبی به ایمپلنت های گوش میانی گسترش داده و Nitinol ISJ را به بازار معرفی کرده است.

2015: بدست آوردن Otomed, Inc شرکت پیشرو عرضه کننده پانسمان گوش، پرده های جراحی، لوله های آبیاری و جمع کننده گرد و dust استخوان.

2015: با استفاده از جفت اتصال مغناطیسی InvisiDrive ثبت اختراع شده، سیستم مته جراحی DragonFly به بازار گوش و حلق و بینی معرفی می شود.

2018: Grace Medical با Spiggle & Theis، یک شرکت پیشرو در سطح جهانی مستقر در Dieburg، آلمان، همکاری می کند تا خط تولید ابزار گوش و حلق و بینی خود را در ایالات متحده توزیع کند.

2019: گریس EndEar Endoscopic Instruments را تولید می کند، یک محصول نوآورانه که دارای مجموعه ای از دستگاه های مکنده، مکش های منحنی و آندوسکوپ های با کیفیت بالا است.

تاریخچخ ما نشان دهنده تعهد به نوآوری محصول است. این یکی از ارزشهای اصلی کسب و کار ما است که به تعریف Grace Medical کمک می کند. این امر در سال 1995 هنگامی که شرکت تاسیس شد بسیار مهم بود و امروزه اهمیت بیشتری پیدا می کند زیرا ما آخرین فناوری و طراحی را به بازار گوش و حلق و بینی می آوریم.

ما هر روز تلاش می کنیم تا به بهبود مراقبت از بیماران کمک کنیم. به زبان ساده، ما می خواهیم تغییر ایجاد کنیم. ما متعهد هستیم که از طریق تحقیق، آموزش و حمایت از تلاش های بشردوستانه در درازمدت به تخصص خود کمک کنیم. این کار با طراحی محصولات در سطح جهانی، مواد اثبات شده و تعهد برای تعیین استاندارد بالا در خدمات به مشتریان آغاز می شود. ما یک مسیر ارتباط شخصی ارائه می دهیم که به ندرت در دنیای تجارت امروز مشاهده می شود. نیاز خاصی دارید؟ با ما تماس بگیرید، ما دوست داریم کمک کنیم.

Grace Medical اشتیاق، تمرکز و انرژی را برای هر کاری که انجام می دهیم به ارمغان می آورد. نوآوری. کیفیت. مراقبت از مشتری. تمامیت. قابلیت اطمینان.

ما برای مراقبت های بهداشتی گوش و حلق و بینی شریک شما هستیم.

 

The Grace ALTO System

خط Grace ALTO دارای یک روش تنظیم منحصر به فرد و ثبت اختراع شده است که امروزه ALTO تنها طرح تیتانیوم با طول قابل تنظیم در otology ارائه می دهد. این مزیت به جراح اجازه می دهد پروتز را حتی پس از اندازه گیری اولیه، پیرایش و تنظیم کند.

هر محصول ALTO با یک قیچی یکبار مصرف و preloaded in the patented ALTO adjuster بسته بندی شده است که نیاز به اندازه مناسب ایمپلنت را ساده می کند. خط تولید ALTO مجموعه وسیعی از گزینه ها را برای متخصصان پزشکی از جمله تیتانیوم و titanium with hydroxlapatite (HA)، integrated footplate shoes و طرح های خلاقانه head طراحی می کند که با cartilage or the tympanic membrane (TM) در ارتباط هستند. از آنجا که ALTO قابل تنظیم است، موجودی انبار را می توان تا حد زیادی کاهش داد.

 

Cold Mold Technology

گریس مدیکال از فرآیند تزریق قالب سرد اختصاصی هنگام تولید لوله های دریچه سیلیکونی استفاده می کند. تزریق قالب سرد محصولات کوچک سیلیکونی با هندسه قالب گیری بسیار پیچیده، حداقل فلاش و سطح آینه ای را تولید می کند. سطح صاف تر، که توسط ساخت سیلیکون از داخل ایجاد می شود، فضای کمتری را برای چسبندگی باکتری ها فراهم می کند. در حین قالب گیری سنتی، لوله هواکش از بیرون به داخل ساخته می شود و باعث ایجاد “پوست پرتقال” در سطح لوله می شود. قالب گیری سنتی سطح لوله ای زبرتر ایجاد می کند که ممکن است بستری برای چسبندگی باکتری ها ایجاد کند.

محصولات شنوایی سیگنیا