معرفی برند egger :

درباره ما

Bavaria خانه ماست.

ما برای چندین دهه در فناوری نوآورانه و طراحی خلاقانه در تمام جنبه های مربوط به اتوپلاستیک پیشرو بوده ایم.

آزمایشگاه ها و مناطق تولیدی خود در محل ما در Allgaeu در جنوب Bavaria ، راه حل های حرفه ای را برای متخصیص آکوستیک توسعه می دهیم. محدوده ما شامل همه چیز از تولید قالب گوش تا مجموعه وسیعی از سیستم های مراقبت یا محافظت شنوایی است.

صحنه نمایش ماست.

ما برای مشتریان در بیش از 90 کشور در سراسر جهان کار می کنیم. در اروپا، در آمریکای شمالی و جنوبی، در آسیا، در آفریقا، در استرالیا و در  خاورمیانه. هدف ما این است که به مشتریان خود امکاناتی را ارائه دهیم تا بتوانند در همه زمینه ها طبق آخرین استانداردها کار کنند. ما می خواهیم آنچه را که نیاز دارید در اختیار شما قرار دهیم تا شما به عنوان یک متخصص آکوستیک سمعک بتوانید دقیقاً همان چیزی را که مشتریان شما به دنبال آن هستند به طور شایسته و جامع ارائه دهید.

موفقیت شما، موفقیت ماست.

موفقیت شما، موفقیت ماست.

ما به شما کمک خواهیم کرد تا موفق شوید. به طور مستقیم، شخصی، فردی.
شما می توانید روی محصولات و خدمات ما حساب کنید. هر زمان.
زیرا شما کسانی هستید که مهم هستید.

تاریخچه

در طول پنج دهه، egger Otoplastik + Labortechnik GmbH به یکی از ارائه دهندگان پیشرو در بخش خود تبدیل شده است. این شرکت از زمان تاسیس در سال 1953 در بخش اتوپلاستیک فعال است. امروزه egger Otoplastik + Labortechnik GmbH روابط تجاری در سراسر جهان دارد. یک عامل تعیین کننده برای رشد ثابت، توسعه مداوم از تجارت تخصصی در زمینه تولید اتوپلاستیک به سیستم ارائه دهنده برای کل حوزه تکنیک آزمایشگاهی بود. از اواسط دهه 70، ما به طور مداوم فروش خود را گسترش داده ایم. امروزه egger Otoplastik + Labortechnik GmbH در نمایشگاه های اروپا و ایالات متحده آمریکا ارائه می شود. تکنیک های برتر و مواد با کیفیت به بیش از 90 کشور در سراسر جهان ارسال می کنیم. مشتریان به چندین دهه تجربه ما تکیه می کنند، تجربه ای که ما را برای آینده قوی می کند.

فلسفه ما

قابلیت اطمینان و کیفیت

قابلیت اطمینان و کیفیت سنگ بنای فلسفه egger Otoplastik + Labortechnik GmbH است. کار بر روی اقلام اتوپلاستیک منحصر بفرد نیازمند تمرکز و اشتیاق به جزئیات از طرف ما است. ما در آزمایشگاه خود قادر به انطباق با خواسته های بالای مشتریان هستیم. ما تمام تجربه خود را در پیشنهادات جامع برای تکنیک آزمایشگاهی آورده ایم. مواد با کیفیت بالا، تکنیک های نوآورانه و خدمات تحویل قابل اعتماد، اصول اولیه همکاری جهانی ما با تولیدکنندگان اتوپلاستیک هستند. در جلسات آموزشی نیز این شایستگی خود را منتقل می کنیم. ما دانش خود را به اشتراک می گذاریم، زیرا به اشتراک گذاری دانش  باعث کاهش دانش نمی شود، بلکه باعث افزایش آن می شود.

مردم از تمام قاره ها به ما و خدمات ما تکیه می کنند. شما می توانید روی ما حساب کنید. ما از اقلام و خدمات مورد نیاز شما مراقبت می کنیم. و ما همیشه برای آنچه شما می خواهید خدمتگزار هستیم.

محصولات شنوایی سیگنیا