ببینید

با سمعک Styletto X درخشان باشید™

این فقط یک سمعک نیست. این تجربه کامل شنوایی شماست. 

سمعک Styletto X طراحی برنده جوایز و قابلیت شارژ مجدد را با صدای شفاف کریستالی ترکیب می‌کند تا همیشه بتوانید آنچه برایتان مهم است را بشنوید. تجربه‌ای نوین از قابلیت پوشیدن سمعک Styletto X تصویر قدیمی سمعک‌ها را به دستگاه‌های شنوایی بسیار پیشرفته تبدیل می‌کند. طراحی خالص، فرم پیچیده، خطوط زیبا، تناسب دقیق و تجربه شنیداری واقعی به این معنی است که از لحظه‌ای که آن را می‌پوشید تفاوت را احساس می‌کنید. شارژر بی‌سیم با همه چیزهایی که نیاز دارید!شارژ در حین حرکت سفارشی بدون انتظار سمعک Silk X CIC در آینهسمعک Silk X با Click Sleeves‌های نرم و قابل تنظیم سیلیکونی مجهز است که به راحتی بر روی سمعک‌ها قرار می‌گیرند و سطحی از راحتی و تناسب را فراهم می‌کنند که قبلاً فقط با سمعک‌های سفارشی امکان‌پذیر بود. این Sleeves‌ها در چهار اندازه مختلف ارائه می‌شوند که برای بیشتر ساختارهای گوش و نیازهای شنیداری مناسب هستند، بنابراین نیازی به انتظار نیست.

کیف شارژ قابل حمل جیبی اولین شارژر سمعک در جهان با فناوری بی‌سیم Qi است که به شما این امکان را می‌دهد که به جای اینکه شارژر را به برق وصل کنید، به سادگی آن را روی یک پد شارژ قرار دهید. هر کجا که می‌روید، سمعک Styletto X همراه شماست. و همچنان همراهی می‌کند - کیف شارژ آن بدون نیاز به شارژ مجدد کیف، تا 3 روز استفاده را فراهم می‌کند.* بر اساس استفاده روزانه 19 ساعت یا 16 ساعت استفاده شامل 5 ساعت استریم در روز

دستیار Signia - همیار شنوایی شماشنوایی شما شخصی است - از صداهای مورد علاقه‌تان تا نیازهای فردی شما در هر موقعیت آکوستیکی. دستیار جدید Signia همیار شنوایی شخصی شماست تا به شما کمک کند که به طور کامل در زندگی شرکت کنید و آنچه برایتان مهم است را بشنوید. کشف دستیار Signiaتجربه Signia درون آنآنچه برایتان مهم است را بشنویدسمعک Styletto X با چیپ انقلابی Signia Xperience برای صدای شفاف و بهترین درک گفتار حتی در محیط‌های پر سر و صدا، تمام نیازهای شنوایی شما را برآورده می‌کند¹.حسگرهای منحصر به فرد صوتی-حرکتی ما به سمعک Styletto X این امکان را می‌دهد تا شنوایی شما را در هر موقعیتی بهینه کند، به طوری که 82% از استفاده‌کنندگان می‌گویند که سمعک‌های Xperience بهترین درک گفتار را در تمام موقعیت‌های شنیداری فراهم می‌کنند¹. بنابراین می‌توانید آنچه برایتان مهم است را بشنوید، چه در حال دویدن بیرون باشید، چه در یک فروشگاه یا رستوران شلوغ، یا در خانه با خانواده و دوستان خود استراحت کنید. تجربه Signiaسمعک Styletto Xاولین SLIM-RIC جهان طراحی درخشان و برنده جوایز* و قابلیت شارژ قابل حمل را با گیرنده‌های قابل تعویض، صدای شفاف و درک گفتار از پلتفرم انقلابی Signia Xperience و اتصال بلوتوثی ترکیب می‌کند.