درخشان باشید™

با سمعک Signia Silk X

تجربه شنیداری تقریباً نامرئی و آماده به استفاده شما

سمعک Silk یکی از کوچکترین سمعک‌های جهان است که به شما اطمینان می‌دهد کسی متوجه استفاده شما از آن نمی‌شود. تمام مدل‌ها به صورت نامحسوس داخل گوش قرار می‌گیرند.سفارشی بدون انتظار سمعک Silk X CIC در آینهسمعک Silk X با Click Sleeves‌های نرم و قابل تنظیم سیلیکونی مجهز است که به راحتی بر روی سمعک‌ها قرار می‌گیرند و سطحی از راحتی و تناسب را فراهم می‌کنند که قبلاً فقط با سمعک‌های سفارشی امکان‌پذیر بود. این Sleeves‌ها در چهار اندازه مختلف ارائه می‌شوند که برای بیشتر ساختارهای گوش و نیازهای شنیداری مناسب هستند، بنابراین نیازی به انتظار نیست.

کاملاً مناسب برای تماس‌های تلفنی و موسیقی سمعک Silk X آماده به استفاده CICبرخلاف سمعک‌هایی که پشت گوش قرار می‌گیرند، میکروفون‌های سمعک Silk X صدا را در داخل کانال گوش می‌گیرند. این امکان را به شما می‌دهد که به شیوه‌ای که عادت دارید، تماس‌های تلفنی برقرار کنید و موسیقی گوش دهید، حتی با هدفون‌های روی گوش. سمعک‌های Silk X بهترین راه‌حل تقریباً نامرئی و آماده به استفاده هستند که افت شنوایی شما را پنهان می‌کنند.پشتیبانی شخصی در دسترس شما دی‌جی با استفاده از اپلیکیشن Signia در ارتباط با سمعک‌های Silk Xبا پشتیبانی از راه دور TeleCare Signia، می‌توانید از طریق اپلیکیشن Signia بر روی تلفن هوشمند خود، کمک حرفه‌ای شنوایی دریافت کنید. هر کجا که باشید. می‌توانید به صورت نامحسوس حجم و سایر تنظیمات را از طریق اپلیکیشن Signia یا miniPocket روی جاسوئیچی خود کنترل کنید.

صدای شفاف در هر وضعیتخواه در خیابان شلوغ، دفتر باز یا رستوران پر سروصدا باشید، مکالمه نیاز به تمرکز و تلاش دارد. سمعک Silk X با صدای واقعی Signia Xperience این چالش‌ها را برطرف می‌کند. بنابراین شما آنچه برایتان مهم است را می‌شنوید. تمام روز، در هر وضعیت.سمعک Silk X تنها CIC آماده به استفاده در پلتفرم Signia Xperience است که صدای گفتار واضحی را در اندازه‌ای فوق‌العاده نامرئی و با تناسب فوری ارائه می‌دهد. با Click Sleeves‌های سیلیکونی انعطاف‌پذیر، سمعک Silk X به راحتی و به صورت محکم در گوش قرار می‌گیرد تا فیت مناسبی داشته باشد.