قالب سمعک

برگزاری کارگاه ساخت قالب سمعک

برگزاری کارگاه آموزشی ساخت قالب سمعک برای دانشجویان رشته شنوایی شناسی دانشکده علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی در شرکت دانش بنیان فن آذرخش:
کارگاه  فوق در روز چهارشنبه مورخ ۹ خردادماه ۱۴۰۳ از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۴:۰۰ با حضور تعداد ۲۰ نفر از دانشجویان رشته شنوایی شناسی دانشگاه شهید بهشتی به سرپرستی آقای دکتر حمید جلیلوند، استاد دانشگاه و عضو هیت علمی برگزار گردید.

این کارگاه به منظور آشنایی و یادگیری دانشجویان با نحوه قالبگیری از گوش و ساخت قالب سمعک با استفاده از تکنولوژی سه بعدی و شناسایی مسیرهای شغلی پس از فارغ التحصیلی برگزار گردید.

در ابتدا دانشجویان به چهار گروه ۵ نفری تقسیم شدند.
آقای مهندس آریا خمسه مدیر فروش شرکت فن آذرخش در خصوص تاریخچه، اهداف و چشم انداز شرکت، برندها و محصولات و آینده شغلی رشته شنوایی شناسی توضیحات مختصری دادند و بر لزوم ارتباط مستقیم حوزه صنعت و دانشگاه تاکید کردند. همچنین بعد از معرفی سمعک پارس تک به عنوان اولین سمعک دیجیتال هوشمند تولید ملی، امکان بازدید دانشجویان از  واحد کنترل کیفی ساخت سمعک پارس تک محیا و جلسه پرسش و پاسخ در راستای کارآفرینی، ارزش ها و تولید سمعک ملی برگزار گردید.
هم زمان در واحد ساخت قالب سمعک، آقای مهندس منصور صادقی کیا مدیر تولید شرکت فن آذرخش در خصوص استفاده از تکنولوژی سه بعدی برای ساخت قالب سمعک توضیحات لازم را ارائه دادند و دانشجویان بصورت عملی قالبگیری از گوش و ساخت آن را تجربه کردند.
در پایان دانشجویان هدایا و گواهینامه حضور در کارگاه ساخت قالب سمعک را از آقای مهندس مکی مدیر عامل شرکت دانش بنیان فن آذرخش دریافت نمودند.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fannazarakhsh-Logo
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت فن آذرخش می باشد.
اولین navigation menu here خود را ایجاد کنید