معرفی برند Amplivox :

معرفی برند Amplivox

Amplivox با ارائه راه حل های تست شنوایی قابل دسترس و دقیق برای همه، آینده روشنی برای هر شخصی ایجاد می کند.

به عنوان یک تأمین کننده معتبر با بیش از 85 سال تجربه، می توانید به ما اطمینان داشته باشید که تجهیزات قابل اطمینان را مطابق با نیازهای شما با پشتیبانی در سطح استثنایی ارائه می دهیم.

ماموریت ما
ما بیش از 85 سال است که در حال طراحی و تولید محصولات شنوایی شناسی و مراقبت های بهداشتی تخصصی هستیم. محصولات ما نوآوری، قابلیت اطمینان و سهولت استفاده را ترکیب می کند. ما همواره متفکران پیشرو در طراحی، ساخت، عرضه و پشتیبانی تجهیزات و خدمات شنوایی شناسی هستیم. ماموریت ما این است که متخصصان مراقبت های بهداشتی شنوایی را با راه حل های معتبر و مقرون به صرفه برای حمایت از کار آنها و در نتیجه بهبود کیفیت زندگی برای همه افراد در سراسر جهان، یاری دهیم.

طراحی متفکرانه و خلاقانه

تاریخچه

حمایت از متخصصان پزشکی از سال 1935

از سال 1935، هدف ما تولید تجهیزات نوآورانه با دوام، مقرون به صرفه و پشتیبانی از نیازهای متخصصان پزشکی بوده است.

ما نه تنها به سالها تجربه خود در تولید تجهیزات تست شنوایی افتخار می کنیم بلکه مفتخریم که با توسعه سمعک و همچنین هدفون نظامی و پزشکی و محافظ شنوایی برای صنایع مختلف همکاری می کنیم.

پشتیبانی از خیریه ها

ما متعهد هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که مردم در سراسر جهان بهترین فرصت ها را در مورد سلامت شنوایی دریافت می کنند. صفت و شخصیت انسانی است که از قلب سازمان ما عبور می کنند مراقبت از مردم است.

ما سخت کار می کنیم تا محصولات خود را برای همه در دسترس قرار دهیم و ما به طور منظم با موسسات خیریه همکاری می کنیم، وسایل و زمان خود را اهدا می کنیم تا اطمینان حاصل شود کسانی که بدون دسترسی به خدمات کارآمد بهداشت و درمان از فرصت برابر برای مراقبت از سلامت خود برخوردارند. اگر موردی وجود دارد که احساس می کنید ما می توانیم از آن حمایت کنیم، لطفاً با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید برای تأیید این موضوع با موسسات خیریه تماس بگیرید.

رویکرد ما

طراحی متفکرانه و خلاقانه

بعنوان پیشرو در این صنعت، ما تفکر و نوآوری را در ساخت به محصولات تجهیزات شنواییمان اضافه می کنیم.

محصولات ما تجربه چندین ساله ما را داراست و تیم طراحان و مهندسان از افراد بسیار ماهر تشکیل شده که تمام تلاششان را در پیدا کردن راه حل در حمایت از خواسته های مشتریانمان و کارشناسان مراقبت های پزشکی در سراسر دنیا دارند.

طبقه بندی بخش ها

محصولات Amplivox نیازهای شنوایی را در هر دو بخش خصوصی و دولتی در دسته بندی های زیر برآورده می کنند:

مراقبت های اولیه

گوش و حلق و بینی

بخش شنوایی شناسی بیمارستانی

خدمات اختلالات حسی

آکوستیک سمعک

تامین کننده مراقبت ها بهداشتی محیط های کاری

 

محصولات شنوایی سیگنیا